Dnes je:Informace pro osadníky

Zde bychom mohli zveřejňovat informace pro naše osadníky. Pokud si myslíte, že je nutné na těchto stránkách zveřejnit informaci pro všechny naše osadníky - dejte vědět!!!

První informací je nesporně komu dát vědět. O stránky se stará: Zdeněk Civín. Můžete mě informovat na e-mail: zciv@seznam.cz, případně telefonicky:+420 775 105 082 si se mnou sjednat schůzku k zveřejnění informací na těchto stránkách. Případně mě osobně navštívit.

Pokud vlastníte nějaké dokumenty mající vztah k naší osadě - neváhejte mě kontaktovat. Navštívím Vás, dokumenty ofotím, případně naskenuji a zveřejním je na našich stránkách. Zveřejnění proběhne až po konzultaci s Vámi.

Pátráme

V naší osadě se dlouhá léta vedla kronika, kterou měl údajně na starosti pan Hlaváček. Prosíme o jakékoliv informace o této kronice. Jak jsem slíbil, není podstatné, kdo jí nyní vlastní, ale chceme se podělit o tyto informace se všemi osadníky! Abychom tyto informace získali, nemusíte kroniku dát z ruky! Přijedu, kroniku ofotím a zveřejním pro osadníky! Můžete zůstat v anonymitě - zdroj rozhodně neprozradím.

Další informace

Pro naše osadníky je možno objednat si "osadní triko" s logem naší osady. V koloniálu u Marků je možno nahlédnout, jak takové triko vypadá a případně učinit objednávku.

Jak bude?

  Počasí radar http://www.slunecno.cz

Napište nám

    

Statistika přístupů: